Wkłady kominowe, frezowanie kominów

Montaż wkładów kominowych jest jednym ze sposobów na uszczelnienie komina i zapobieżenie kontaktu ścian komina z substancjami powstałymi w wyniku procesów spalania. Chroni także ściany komina przed wpływem wysokich temperatur. Instalacja wkładu kominowego wskazana jest w przypadku ogrzewania gazowego gdyż skutkiem ubocznym spalania gazu jest powstawanie kwasów mogących uszkodzić ściany przewodu kominowego.

Wykonujemy montaż wkładów kominowych żaroodpornych jednościennych i dwuściennych oraz wkładów Alufol, które polecane są do przewodów kominowych współpracujących z ogrzewaniem gazowym oraz do przewodów wentylacyjnych.

Frezowanie kominów - Rybnik, Żory

Instalacja wkładu kominowego może wiązać się z potrzebą frezowania komina tzn. powiększenia jego średnicy przez rozwiercenie. Frezując komin można zwiększyć średnicę przewodu kominowego (np. aby zamontować wewnątrz wkład kominowy) bez potrzeby jego rozbierania, niezależnie od przechylenia komina.

Montaż wkładów kominowych i frezowanie kominów z bezpłatnym dojazdem do klienta w obrębie miejscowości powiatu rybnickiego: miasto Rybnik, miasto Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany oraz miasta Żory i Wodzisław Śląski.

Zadzwoń by poznać szczegóły oferty
665-636-933