Wkłady kominowe Czerwionka-Leszczyny

Montaż wkładów kominowych

Dzwoń teraz: 790-636-933
 Montujemy wkłady kominowe w Czerwionce-Leszczynach

Montujemy wkłady kominowe w Czerwionce-Leszczynach

Po co montuje się wkłady kominowe?

wkłady kominowe Czerwionka-Leszczyny

Nadal dużo jest budynków, w których nie wymieniono jeszcze kotłów starych typów na nowocześniejsze, a kominy w tych budynkach nie są nawet dostosowane do pracy z tymi nowszymi typami kotłów. Cechą starszych kotłów jest niska efektywność i wysoka temperatura spalin. Nowoczesne kotły (na paliwa stałe albo gazowe) działają inaczej.

W kotłach 5–tej klasy temperatura spalin jakie trafiają do komina jest niższa, a w przypadku ogrzewania gazem oprócz tego w przewodzie kominowym skraplają się żrące substancje, które po prostu z biegiem czasu niszczą komin.

Wkłady kominowe instaluje się jako izolację dla ścian komina. Dzięki nim szkodliwe substancje nie mają styku ze ścianami komina (z cegłą), zatem na komin nie działają tak szkodliwe procesy.

Zakładamy wkłady kominowe w Czerwionce-Leszczynach

ceramiczne wkłady kominowe

Montujemy różne typy wkładów kominowych, w przypadku ogrzewania na paliwo stałe zwykle są to wkłady ceramiczne lub wkłady ze stali żaroodpornej. Jeśli w domu działa lub ma działać piec 5–tej klasy to zdecydowanie powinno się zamontować wkład ceramiczny. Chodzi o to, że przy takim piecu spaliny mają niższą temperaturę co prowadzić może do skraplania się wody w kominie, a bez wkładu ceramicznego efektem są mokre plamy na ścianach komina.

Zapewniamy wysoki poziom niezawodności wkładów kominowych jakie montujemy. Współpracujemy z najlepszymi producentami wkładów kominowych w Polsce.

Montaż wkładu kominowego wymaga uprzedniego poszerzenia średnicy komina po to by wkład się do niego zmieścił. Czynność ta to frezowanie kominów.

Wkłady kominowe do ogrzewania gazowego - Żory

montaż stalowego wkładu kominowego

Ogrzewanie gazowe to wygoda, ale pod warunkiem, że mamy dobrze przygotowany komin do tego typu ogrzewania. W szczególności chodzi o to, że przy spalaniu gazu w wyniku skraplania w kominie powstają żrące substancje. Mogą one uszkodzić komin, dlatego by temu przeciwdziałać montuje się w przewodach kominowych wkłady kominowe odporne na kwasy powstające podczas spalania gazu.

Do gazu montujemy wkłady ze stali kwasoodpornej lub elastyczne wkłady Alufol (polecane też do wentylacji), przy czym w przypadku tych pierwszych może być konieczne frezowanie komina.

Setki zadowolonych klientów!

Autor:
Tosia Ryd

Bardzo dobra firma polecam są solidni szybcy wiedzę co robić i strasznie pomocni nie odmówią niczego jak się załogę poprosi o coś pozdrawiam.

Opinia z: Google

Autor:
Paweł Skowron

Serdecznie polecam Pana wszystko działa jak należy, na pewno w przyszłości skorzystam ponownie bardzoooo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Opinia z: Google

Autor:
Adam Stonoga

Firma która wyjaśniła przewage rozwiertu diamentem a łancuchem dobrze że się nie skusiłem na przestarzałą metode łancuchową

Opinia z: Google

Autor:
Bartosz Gołdych

Zdecydowanie w całości wyszło taniej niż u konkurencji. Robiłem wkład do pieca klasy 5 + rozwiercanie komina.

Opinia z: Google

Autor:
Antoni Łubiński

Frezowanie komina i montaż wkładu tak jak na zdjęciach tak w realu profesjonalnie.

Opinia z: Google

Autor:
Maciej Budzyński

Dobrze wykonana robota montaż wkładu ceramicznego w 1 dzień od A-Z polecam.

Opinia z: Google

Autor:
Bartosz Nowacki

Bardzo rzetelna i terminowa firma. Polecam serdecznie.

Opinia z: Google

Autor:
Mariusz Kobielus

Bardzo solidna firma. Udało się naprawić komin w przeciągu tygodnia od mojego telefonu. Pełen profesjonalizm, komin odnowiony ekspresowo. Polecam każdemu.

Opinia z: Google

Autor:
Anna Topola

Dostałam namiar od koleżanki i jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac, spokojnie moge polecać dalej.

Opinia z: Google

Autor:
Daniel Tukański

Dawno nie widziałem tak solidnej i terminowej firmy. Polecam.

Opinia z: Google

Autor:
Bartosz Tarachulski

Dzięki za kawał dobrej roboty i przy okazji miłą atmosferę.

Opinia z: Google

Autor:
Arek

Wkładzik ceramiczny zamontowany profesjonalnie i szybko. Polecam

Opinia z: Google

Autor:
Marta Sobiecha

Całkowicie przez przypadek trafiłam na firmę Przybyła naprawa kominów, ale jestem bardzo zadowolona.

Opinia z: Google

Autor:
Klaudia Ś.

Szybkie i solidne wykonanie pracy. Kontakt z firmą rzeczowy. Profesjonalne podejście i gwarancja jakości. Konkurencyjne ceny. Polecam

Opinia z: Google

Chcesz zamontować solidny wkład kominowy?

W okolicach Czerwionki-Leszczyn zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta.

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty dotyczącej montażu stalowych i ceramicznych wkładów kominowych, współpracujących z nowymi typami kotłów, zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Telefon 790-636-933
Firma Przybyła